Hakkımızda

Değerli Ziyaretçimiz,

Tomurcuk Oyuncak, kurulduğu yıldan bu güne kadar mutlu müşteriler için kaliteli hizmet sunmak amacıyla çıktığı yolda, alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle birlikte, müşteri memnuniyetinden ödün vermeden ve teknolojiyi adım adım izleyerek, her zaman başarıdan başarıya koşan firmamız, sektörüne yenilikleri getiren, öncü adımları atan firma olmuştur.

On professional courses, you should acclimate yourself with the scope of courses that the students are following. For instance, on the off chance that you are showing students who are reading for an AVCE in Art and Design, you should liaise with associates in the Art division to build up where number is utilized in Art. You may need to create worksheets that empower students to practice number aptitudes with regards to Art and Design (eg artistic blends, paper sizes, building plans, the brilliant segment, workmanship display participation measurements). You should work with the original source at https://typemyessays.com and intimately with professional and subject educators in arranging assignments. (Extra help on this point is accessible in the Good practice control: writing assignments, accessible from the Key Skills Support Program.) The best key abilities courses are those that utilization assignments fusing work produced in the students' principle subjects. This may require liaising with different educators and working with them, for instance to compose assignments that consolidate number in a professional unit, or to adjust a current task so it meets the Application of Number criteria. You should guarantee that the connections with the professional or branches of knowledge are near the point that students see Application of Number as an essential piece of their course. On the off chance that they see it as fringe, students may lose intrigue, which will influence their outcomes. You should explain issues of duty regarding the setting and stamping of the portfolio work. Associates should be given clear direction on their jobs.
Kazancını yatırıma dönüştürmeyi prensip edinen Tomurcuk Oyuncak firmamız, dünya standardında trendlerin takipçisi kalarak son teknoloji ürünlerinden oluşturduğu altyapısı ve yüksek verimli sistemleriyle her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmuş, bu şekilde mutlu müşterilerine verdiği önemi göstermiştir.

Dünyanın önde gelen teknoloji firmalarıyla yapılan birlikteliklerle sürekli gelişim sağlamış, en yeni teknolojiler, en verimli sistemler firmamız müşterilerine sunulmuştur. Her geçen gün süren gelişimine paralel olarak, daha iyi, kesintisiz ve müşteri odaklı hizmeti sürekli tutmak için yeni çalışma arkadaşları ile ekibini genişleten firmamız, yetersiz kalan çalışma alanını da yenileyerek çalışan motivasyonunun üst seviyelerde kalmasını sağlamıştır.

Zaman zaman, firma çalışanlarının gelişimini sürekli kılmak amacıyla günümüz ihtiyaçları doğrultusunda eğitimler, seminerler, kurslar ve çeşitli etkinliklere katılmalarına destek olunmaktadır. Kuruluşundan bu güne firmamız ismini en iyiler arasında tutan siz değerli müşterilerimize teşekkür ediyor, bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da sizlere en iyi şekilde hizmet etmek için hiçbir kısıtlamaya gitmeden çalışıyor, bu süreçte sizlerin de desteğini görmekten mutluluk duyuyoruz.