Teslimat Şartları

TOMURCUK OYUNCAK- İnternet sitemiz ürünleri bilgi amaçlıdır.Bize ulaşmak için 0212 659 46 81 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi ve destek alabilirsiniz. 

Aynı gün içinde farklı zamanlarda geçmiş olduğunuz siparişleriniz ayrı ayrı paketlenerek size teslim edilir. Siparişinizin durumu ile ilgili bilgileri “ Hesabım ” başlığı altında “ Siparişlerim ” sayfasından takip edebilirsiniz yada telefon ile bilgi ve sipariş geçebilirsiniz. 

Sipariş vermiş olduğunuz ürün ödeme onayından sonra en geç 3 iş günü sonra yada aynı gün içersinde kargoya verilir.İstanbul dışında ise uzaklığa bağlı olarak siparişiniz kargoya verildikten sonra ortalama 3-4 gün içerisinde teslimat gerçekleşmektedir. Teslimat günü ile ilgili bilgi bize kargo firması tarafından verilmiş olup ortalama gün bilgisini içermektedir. Tomurcuk Oyuncak olarak teslimat günü garantisi verememekteyiz. Türkiye sınırları içerisindeki her yere ve K.K.T.C.'ye gönderi yapılabilmektedir. “Aynı Gün Teslim” ve “Saatli Teslim” talepleriniz hariç, gün garantisi verilmeyen tüm siparişlerin gönderilerinde kargo masrafı sipariş veren tarafından ödenecektir. 

Mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen deprem, sel, heyelan, hava muhalefeti ve ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar halinde yukarıda belirtmiş olduğumuz teslim süreleri geçerli olmayacaktır. 

Eğer siparişiniz belirttiğiniz adrese ulaştığında ilgili kişi veya kişiler orada yoksa kargo temsilcisi tarafından siparişi en yakın şubeden teslim alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. 3 gün içerisinde şubeden siparişi teslim alamazsanız kargo şirketi tarafından siparişiniz bize iade ediliyor. 

Sonradan yaşanacak sorunların önüne geçebilmek için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer siparişiniz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine tutanakla iade edebilirsiniz. 

Hassas ve kırılacak ambalaj malzemeleri niteliklerine uygun paketleme yöntemi ile paketlenip size ulaştırılmaktadır. 

Açılış:08:00 – Kapanış:18:30 
Pazar günü saat aralıklı teslimatımız yoktur. Fiyatlara KDV dahildir.